نصب توسط همکاران ما

خدمات پشتیبانی از راه دور (توسط همکاران ما)

درصورتی که هر کدام از شما والدین عزیز تاکنون موفق به نصب سامانه بر روی دستگاه مورد نظر خود نشده اید، جای نگرانی نخواهد بود. برای این کار ابتدا با واحد پشتیبانی سامانه ی مدیریت خانواده تماس بگیرید تا همکاران ما ضمن ثبت درخواست شما مبنی بر استفاده از خدمات پشتیبانی از راه دور، زمانی را نیز جهت نصب سامانه برای شما تعیین کنند. سپس به عنوان اولین گام، با مراجعه به بخش تعرفه ها و تکمیل مراحل پرداخت، می بایست با توجه به مدل دستگاه تلفن همراه مورد نظر خود، یکی از نسخه های نرم افزار Team viewer مربوط به آن گوشی را که در انتهای همین آموزش برای شما فراهم کرده ایم، دانلود کرده و بر روی دستگاه مورد نظر نصب نمایید. توجه داشته باشید که قبل از هر عمل، از اتصال صحیح خود به اینترنت اطمینان حاصل کنید. لازم به ذکر است، نرم افزار Team Viewer برنامه ای است که جهت برقراری ارتباط تصویری بین رایانه ها و تلفن های همراه با هر فاصله ای، از آن استفاده می کنند. پس از نصب این نرم افزار (Team Viewer) در زمان مقرر، مجداً با واحد پشتیبانی حاصل فرمائید تا عملیات نصب بر روی دستگاهی که قصد مدیریت آن را دارید صورت گیرد.

سپس به عنوان اولین گام، با مراجعه به بخش تعرفه ها و تکمیل مراحل پرداخت، می بایست با توجه به مدل دستگاه تلفن همراه مورد نظر خود، یکی از نسخه های نرم افزار Team viewer مربوط به آن گوشی را که در انتهای همین آموزش برای شما فراهم کرده ایم، دانلود کرده و بر روی دستگاه مورد نظر نصب نمایید. توجه داشته باشید که قبل از هر عمل، از اتصال صحیح خود به اینترنت اطمینان حاصل کنید.

لازم به ذکر است، نرم افزار Team Viewer برنامه ای است که جهت برقراری ارتباط تصویری بین رایانه ها و تلفن های همراه با هر فاصله ای، از آن استفاده می کنند.

پس از نصب این نرم افزار (Team Viewer) در زمان مقرر، مجداً با واحد پشتیبانی حاصل فرمائید تا عملیات نصب بر روی دستگاهی که قصد مدیریت آن را دارید صورت گیرد.

شماره های تماس
داخلی(۱۰۴) ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳